Breng een vriend of kennis op de hoogte

Breng een vriend of kennis op de hoogte

Breng een vriend of kennis op de hoogte van deze advertentie door hier zijn en uw email adres, en eventuele opmerkingen in te vullen.
Wij verzenden uw bericht incl. de URL van de desbetreffende advertentie. Deze hoeft u dus verder niet in te vullen.
Ontvanger
Verzonden door

Opmerkingen van de afzender.
renault grand scenic 1l5 dci 105eco 2 2007
Andere advertentie(s) in deze categorie Neem contact op met de verkoper Breng een vriend of kennis op de hoogte Printen

« Vorige

Volgende »

renault grand scenic 1l5 dci 105eco 2 2007

Omschrijving:

A vendre urgent ma Renault grand SCENIC 1L5 DCI 105 eco2 diesel,possibilitée 7 places,130000 kms,5 portes,Première main
Suivi des entretiens Renault,Carnet d’entretient à l’appui,Anée2007,Diesel,GPS, Téléphone,6vitesse,assistée,clim auto,anti brouillard AV et AR,Airbags,Vitres électriques av et AR,Fermeture centralisée, Ordinateur de bord,Rétro électriques,Abs
Radio cd avec réglage au volant,Peinture métallisée.
pour plus d'info veuillez bien me contacter

Basis gegevens:

Dit artikel wordt aangeboden door: monbien
E-mail: monbien2@gmail.com
0154889755

Advertentie details

Advertentie id: 9393
gebied, regio : Belgium / Brussels (Bruxelles)
Aantal keer bekeken:8103
Huidige waardering (nadat 0 Stemmen) Stem nu




Zoeken
   
Op dit moment zijn er 10366 geregistreerde leden en 30632 advertentie(s). De geplaatste advertentie(s) zijn 123007439 keer bekeken.